O mně

Gábina Jägerová - masáže, shiatsu, cchi-kung, masáže pro miminka

Gabriela Jägerová

Mojí srdeční záležitostí je už od roku 2011 japonská masáž shiatsu. Získala si mě svým celistvým působením na tělo, psychiku i duši, propojením tradiční čínské medicíny a zenového přístupu „teď a tady“. Můžete se u mě zrelaxovat při masáži s aromaterapií, které se věnuji od 2009, dobít baterky při cvičení Čchi-kung, které jsem cvičila jako teenager a před cca 6 lety se k němu vrátila. Maminkám nabízím masáže a výuku masáží miminka.

Přehled odborné kvalifikace

Masáže a shiatsu

Mám za sebou 3letý výcvik Darja Shiatsu school a kurzy u Zuna Vesan Kozanková, zaměřené na shiatsu a ozdravení pohybového aparátu, psychiky a ženských orgánů. Nyní studuji Zen Touch Shiatsu u Seymoura Coblina.

Klasické masáže jsem studovala u Bc. Davida Rozbroje a Jany Hašplové, kde jsem poznala taje relaxační masáže, masáže pro těhotné, miminka a aromaterapie a díky které zahrnuji do svých masáží i prvky craniosakrální masáže a energetického léčení. Používám i základy čínské masáže, jejíž kurz jsem absolvovala v Dexter academy.

Masáže jsou mým koníčkem, a tak jsem prošla i kurzem Thajských masáží v ChiangMai v thajských horách.

Lektorská činnost

Maminky učím masáže miminek díky lektorskému výcviku u Jany Hašplové, která má velkou zásluhu na tom, že se babymasáže u nás dostaly do povědomí. Kurzy propojuji i se zkušeností z kurzů cvičení maminek s miminky a batolaty.

S Čchi-kungem a taichi jsem začínala v letech 1992-4 u Zdenka Kurfürsta v Brně, po odmlce jsem se Čchi-kungu aktivně věnovala až od roku 2016 pod vedením Michaely Sklářové ve škole Živý čchi-kung, kde jsem si později udělala lektorský kurz. Nyní mě zajímají i další směry jako Wuwei qigong se Zunou Kozánkovou a ženský čchi-kung s Martinou Kroupovou.

Kde probíhají masáže a cvičení

Centrum Loreto…….

čchi-kung, qi-gong